SkinLift Collagen 2+1 gratis

Suplement diety. Wspomaganie prawidłowej produkcji kolagenu (witamina C)

-33%

SkinLift Collagen 2+1 gratis
  • W pakiecie 3 opakowania: 2+1 GRATIS
  • NatiCol® jest naturalnym źródłem kolagenu typu I, głównego białka występującego w tkance łącznej skóry. NatiCol® to czysty, skoncentrowany morski kolagen
  • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry
  • Cynk pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie

Czy wiesz, że: kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i jest odpowiedzialny za sprężystość i jędrność skóry, jej właściwe nawilżenie i ciągłą odnowę jej komórek. Wraz z wiekiem zdolność syntezy kolagenu przez organizm maleje. 


 

179,70 zł

119,00 zł

W magazynie

100% gwarancja
Jeśli uznasz, że działanie naszych produktów nie jest satysfakcjonujące, odeślij je w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci pieniądze.
Consegna gratuita
Per ordini di valore superiore ai 30 € la consegna è gratuita
Dostawa w 3 dni robocze przez kuriera

Sposób stosowania

SENSILAB SkinLift Collagen Suplement diety, 15 saszetek

Zaleca się stosowanie 1 saszetki dziennie, najlepiej po posiłku. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml wody i wypić. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Substancje charakteryzujące produkt

1 saszetka

RWS*

NatiCol® HPMG (kolagen rybi typu I)

5000 mg

-

Witamina C

90 mg

 112,5%

Cynk

7,25 mg

 72,5%

*RWS – Referencyjne wartości spożycia

 

 

 

Składniki: NatiCol® HPMG (kolagen typu I ze skór ryb morskich), witamina C (kwas L-askorbinowy), cynk (glukonian cynku).

Ostrzeżenie Produkt zawiera składnik pochodzący z ryb. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 15 saszetek. Masa netto: 77,1 g