Silne Nerwy NOWOŚĆ

Suplement diety.

Kapsułki, które pomagają w stresujących sytuacjach.

Skuteczność udowodniona klinicznie

100% naturalnych składników

32,40 zł

W magazynie

Czym jest STRES?

Stres

Stres to odpowiedź organizmu na bodźce zewnętrzne i naturalna, nieunikniona część naszego życia. Nie każdy rodzaj stresu jest zły dla naszego zdrowia. Jego umiarkowany, krótkotrwały poziom może stanowić pozytywny bodziec do działania. Taki stres jest pomocny w przezwyciężeniu trudności i osiąganiu wyznaczonych celów. Problem stanowi stres długotrwały, który zamiast motywować, ogranicza naszą efektywność.

STATYSTYCZNY POLAK TO ...

Polak zestresowany. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez międzynarodową firmę GFK, Polacy należą do najbardziej zestresowanych narodów na świecie. Według statystyk aż 98% mieszkańców naszego kraju odczuwa stres.1 Te niechlubne statystyki są bardzo niepokojące. Długotrwałe pozostawanie w stanach napięcia nerwowego może znacząco pogorszyć jakość naszego życia.

Możliwe konsekwencje
DŁUGOTRWAŁEGO STRESU

Zaburzenia pracy tarczycy

Niekontrolowany wzrost masy ciała, zwłaszcza w okolicy brzucha

Niekontrolowany wzrost masy ciała, zwłaszcza w okolicy brzucha

Bezsenność

Zaburzenia apetytu - nagłe napady głodu lub całkowity brak łaknienia

Spowolnienie procesów myślowych

Problemy z koncentracją

Brak równowagi hormonalnej, bezpłodność

KOMBINACJA 4 WYJĄTKOWYCH SKŁADNIKÓW

dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego

Suntheanine®

jest to opatentowana czysta forma L-teaniny. L-teanina występuje w naturze np. w zielonej herbacie. Według badań wspiera ona uczucie spokoju, relaksu i koncentracji 2

Różeniec górski

przez stulecia stosowany był w tradycyjnej medycynie ludowej, głównie w Rosji i Skandynawii. Wikingowie wykorzystywali właściwości różeńca dla zwiększenia siły fizycznej i wytrzymałości, a cesarz Chin wysyłał specjalne ekspedycje na Syberię, aby zdobyć„złoty korzeń”- surowiec o cudownych właściwościach leczniczych.

Mięta pieprzowa

wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga redukować stany napięcia nerwowego i w naturalny sposób ułatwia zasypianie.

Magnez i kompleks witamin z grupy B

biorą udział w przesyłaniu bodźców zewnętrznych do mózgu, a także mają korzystny wpływ na układ nerwowy i mięśniowy, w tym na pracę serca.

32,40 zł

W magazynie