Jak to działa?

Czy wiesz, że masz w ciele białą i brunatną tkankę tłuszczową? Biały tłuszcz to ten, którego chcemy się pozbyć, podczas gdy brunatna tkanka tłuszczowa (dobry tłuszcz) to klucz do smukłego ciała. Jak to się dzieje?

Brunatny tłuszcz działa jak naturalny palnik termiczny. Kiedy odczuwasz zimno i zaczynasz się trząść, stymulujesz swoją brunatną tkankę tłuszczową do wytwarzania ciepła – w ten sposób spalasz (biały) tłuszcz. Niestety, wraz z wiekiem tracimy nawet 70% brunatnego tłuszczu!* Ale może on być stymulowany również na inne sposoby.

Wszystkie 4 główne składniki aktywne w AdipoSlim EXTREME mogą aktywować brunatną tkankę tłuszczową – tę, która jest odpowiedzialna za termogenezę (spalanie tłuszczu przy produkcji ciepła). W ten sposób zamienia ciało w spalającą tłuszcz maszynę, którą było, kiedy byliśmy młodsi!

 
 

**ŹRÓDŁA

1. Gene Emery. “Brown fat” may help adults lose weight. Reuters, Science news.

2. Cypess AM, Kahn CR. Brown fat as a therapy for obesity and diabetes. Curr Opin Endocrinol Diabetes Obes. 2010;17:143–149. [PMC free article] [PubMed]

3. Tseng YH, Cypess AM, Kahn CR. Cellular bioenergetics as a target for obesity therapy. Nat Rev Drug Discov. 2010;9:465–482.

4. Cypess AM, Lehman S, Williams G, Tal I, Rodman D, Goldfine AB, Kuo FC, Palmer EL, Tseng YH, Doria A, Kolodny GM, Kahn CR. Identification and importance of brown adipose tissue in adult humans. N Engl J Med. 2009;360:1509–1517.

5. Cardile V, et al. Clinical evaluation of Moro (Citrus sinensis (L.) Osbeck) orange juice supplementation for the weight management. Nat Prod Researches 2015;15:1-5

 

Brak w magazynie

84,90 zł

36,00 zł

100% gwarancja
Jeśli uznasz, że działanie naszych produktów nie jest satysfakcjonujące, odeślij je w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci pieniądze.
Consegna gratuita
Per ordini di valore superiore ai 30 € la consegna è gratuita
Dostawa w 3 dni robocze przez kuriera
Suplement diety.
Składniki:

ekstrakt z sycylijskich czerwonych owoców pomarańczy z 4,3-4,5% kwasem askorbinowym, ekstrakt z papryki koniczynowej, ekstrakt z liści zielonej herbaty z 90% polifenoli ogółem i 5-9% kofeiny, ekstrakt z alg wakam z 10% fukoksantyną, środek przeciwzbrylający: koncentrat ryżu , chlorowodorek pirydoksyny, otoczka kapsułek: hydroksypropylometyloceluloza..

Stosowanie:

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki, po posiłku, popijając szklanką wody..

Ostrzeżenia:

Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników preparatu lub przed jego zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Produktu nie zaleca się stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ze względu na zawartość kofeiny nie zaleca się stosowania przy chorobach układu krążenia oraz nadciśnieniu.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

SlimJOY AdipoSlim EXTREME