Łączymy naukę i naturę 

„Ucz się natury, kochaj naturę, bądź blisko natury. Ona nigdy Cię nie zawiedzie.” 

(Frank Lloyd Wright)

Historia Sensilab rozpoczęła się od troski o zdrowie i kondycję najbliższych. Dzisiaj kontynuujemy swoją misję i pomagamy utrzymać pełnię zdrowia i dobre samopoczucie naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że siła natury pozwala osiągnąć lepszą jakość życia.

Harmonia

Połączyliśmy doświadczenie płynące z bogactwa natury z najnowszą wiedzą naukową i technologią. Wszystko po to, aby zaoferować wsparcie najwyższej jakości. 

Nasze produkty zawierają wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, których działanie potwierdziły badania kliniczne. Przestrzegamy europejskich standardów produkcji farmaceutycznej, dlatego suplementy Sensilab zawierają wyłącznie bezpieczne substancje o udowodnionej skuteczności.

Produkty Sensilab pokochali klienci z całej Europy i spoza niej 

Chęć odnalezienie balansu pomiędzy naturą a nauką była siłą napędową ojców założycieli marki Sensilab. Trzech specjalistów –  Marko Dolžan, Bojan Ščukovt i Branko Belčič – opuściło jedną z największych słoweńskich firm farmaceutycznych i stworzyło markę o zupełnie nowej jakości, będącej blisko zarówno natury, jak i nauki. Dołączyli do nich ich synowie, koledzy i eksperci z różnych dziedzin. Nieustanny postęp i niezawodność sprawiły, że Sensilab jest w tej chwili jednym z liderów rynku suplementów diety.  

STWORZYLIŚMY PONAD 500 PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH W PONAD 40 KRAJACH 

Wierzymy w indywidualne podejście 

W Sensilab wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, dlatego kluczowe znaczenie ma dla nas indywidualne podejście do naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb, zapewniając równowagę wewnętrzną i poprawiając jakość życia. Setki tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie to dowód, że połączenie nauki i natury to dobrze obrany kierunek.

 

Dlaczego możecie nam zaufać?

Zaufały nam setki tysięcy klientów. Dlaczego wybrali oni produkty Sensilab? Ponieważ:

  • Sensilab jest wiodącym producentem suplementów oferującym swoje produkty w ponad 40 krajach na całym świecie 
  • jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy podjęli odważną decyzję odejścia z korporacji farmaceutycznych, aby realizować swoje marzenia związane ze zdrowym stylem życia
  • współpracujemy z europejskimi ośrodkami naukowymiopracowujemy unikalne suplementy dietykosmetyki i wyroby medyczne
  • rozwijamy nasze produkty, pracując z 40 zatrudnionymi w firmie naukowcami i ekspertami
  • stosujemy wysokiej jakości naturalne składniki od najlepszych światowych dostawców
  • wytwarzamy produkty zgodnie z najwyższymi standardami GMPHACCP oraz Codex Alimentarius
  • oferujemy 100% bezpieczne zakupy online z najlepszymi cenami, szybką dostawą i bezpieczeństwem danych osobowych

 

Gwarancja satysfakcji jakości

Jesteśmy pewni skuteczności naszych produktów. Każdy organizm jest jednak inny, dlatego może się zdarzyć, że nawet najwyższej jakości składnik nie zadziała tak, jak powinien. Dlatego oferujemy Wam gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu miesiąca nasz produkt nie zadziała, zwrócimy Wam pieniądze. Dzięki temu nic nie ryzykujecie, a zyskać możecie bardzo wiele – zdrowe, długie i szczęśliwe życie.

Jak skorzystać z Gwarancji Satysfakcji? Wystarczy, że odeślesz na adres:

Sensilab d.o.o.

Verovškova ulica 55a,

Ljubljana, Slovenija

Formularz Zwrotu wraz z dokumentem zakupu (faktura) oraz oryginalne opakowania i/lub niewykorzystane saszetkami/kapsułkami w ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki.

 

Zespół Sensilab