NutriShine 20 kaps. suplement diety

Suplement diety. | Data ważn. 30.11.2018 | Dla włosów, skóry i paznokci (cynk)

-60%

NutriShine 20 kaps. suplement diety
  • Cynatine® HNS to rozpuszczalna keratyna w proszku, otrzymywana na drodze opatentowanego procesu. Umożliwia on rozpuszczenie nieuszkodzonej cząsteczki keratyny, która dzięki temu staje się bioaktywna i biodostępna dla organizmu
  • cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie

 Czy wiesz, że: keratyna jest białkiem występującym naturalnie w organizmie m.in. jako składnik budulcowy włosów, paznokci i skóry. Charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasu cysteiny (który jest źródłem siarki) i przeciwutleniaczy biorących udział w wielu reakcjach biochemicznych. W zależności od miejsca występowania, właściwości oraz pełnionych funkcji wyróżnia się keratynę miękką i twardą. Pierwsza znajduje się przede wszystkim w komórkach naskórka, druga zaś buduje paznokcie czy włosy.


 

59,90 zł

23,96 zł

W magazynie

100% gwarancja
Jeśli uznasz, że działanie naszych produktów nie jest satysfakcjonujące, odeślij je w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci pieniądze.
Consegna gratuita
Per ordini di valore superiore ai 30 € la consegna è gratuita
Dostawa w 3 dni robocze przez kuriera

Sposób stosowania

Sensilab NutriShine suplement diety, 20 kapsułek

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Kapsułkę należy popić 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki (skład zalecanej porcji do spożycia): 

Substancje charakteryzujące produkt

1 kapsułka

 

Cynatine® HNS – naturalna, bioaktywna, rozpuszczalna keratyna  

 

400 mg

 

Cynk

7,25 mg  (72,5%)

 

 

 

Składniki: Cynatine® HNS (rozpuszczalna keratyna w proszku),

kładnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyoceluloza, cynk (glukonian cynku), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

 

Ostrzeżenia: Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu, powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 20 kapsułek. Masa netto: 11,14 g


SENSILAB farmacevtska družba d. o. o.

Verovškova ulica 55A, 1000 Ljubljana

Słowenia


Podobne produkty