Nupo

Bezpieczna i skuteczna dieta Nupo

Nupo jest to dieta w pełni zastępująca codzienne posiłki. Składają się na nią odchudzające zupy, shake’i oraz smaczne batony.

W pierwszej fazie diety Nupo organizm otrzymuje codziennie bardzo małą liczbę kalorii (tylko 700). Jednocześnie dostarczane mu są wszystkie składniki odżywcze potrzebne do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

 

Testy kliniczne

Produkty Nupo zostały opracowane w 1981 roku w szpitalu Hvidovre w Danii przez słynnego badacza otyłości dr. Flemminga Quaade. Od tego czasu przetestowano je i potwierdzono ich skuteczność w ponad 50 badaniach klinicznych. Szczegóły znajdziesz tu.


Zacznij teraz

Najprostszym sposobem na rozpoczęcie diety jest tygodniowy pakiet z produktami Nupo. Rezultaty odchudzania będą widoczne już po 7 dniach.

Nasze pakiety Nupo znajdują się poniżej

Jak to działa?

Wystarczy wszystkie codzienne posiłki wymienić na produkty Nupo. Zaoszczędzisz przy tym pieniądze, ponieważ nie będziesz kupować innej żywności.

W drugim etapie należy zastąpić zamiennikiem Nupo tylko jeden lub dwa posiłki dziennie i utrzymywać małe spożycie kalorii. Pomoże to schudnąć i utrwalić efekty.

 

 

 

UPS!

 

 

 

Nie ma produktów pasujących do wybranych kryteriów