Zadbaj o zdrowie swojej wątroby i pożegnaj zbędne kilogramy!

16-02-2018

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego osoby pijące dużo alkoholu tyją w sposób nierównomierny i większość tkanki tłuszczowej gromadzi się wokół ich brzucha? To wszystko wina nadmiernie obciążonej wątroby! Brzuch piwny, to nic innego niż reakcja obronna organizmu na nadmiar toksyn w organizmie. 


Kiedy wątroba jest nadmiernie obciążona… 

Tłuste jedzenie, słodycze, alkohol i używki są najczęstszymi przyczynami nagromadzenia toksyn w organizmie. Odtruwanie i ochrona ciała przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń to tylko niektóre z wielu funkcji wątroby. Kiedy toksyn jest zbyt dużo, wątroba zaniedbuje swoje pozostałe obowiązki, do których należy między innymi rozkład tłuszczu zawartego w pożywieniu. Z czasem tłuszcz ten zaczyna magazynować się wokół naszych narządów wewnętrznych i brzucha. 

 

Twoja wątroba woła: „Pomocy!” 

Jeżeli na codzień nie odżywiasz się zbyt zdrowo, jesz w pośpiechu, nieregularnie, a w weekendy zdarza Ci się wypić trochę zbyt dużo alkoholu, to Twoja wątroba z pewnością nie jest w najlepszej kondycji. Nic dziwnego, że czujesz się często zmęczony, a wokół Twojego brzucha rośnie coraz większa oponka.  

Innymi objawami świadczącymi o obciążeniu organizmu toksynami są: 

  • osłabiona odporność 
  • szara cera i niedoskonałości skórne 
  • brak energii 
  • cellulit 
  • problemy trawienne 

 

 Nie martw się - jeszcze nie jest za późno!  

Jeżeli zauważyłeś niepokojące objawy mogące świadczyć o przeciążeniu organizmu toksynami i nadmiernej eksploatacji wątroby, powinieneś jak najszybciej zacząć działać!

Pierwszym krokiem jest zmiana diety i wprowadzenie do swojego jadłospisu produktów zawierających przeciwutleniacze - np. grejpfrutów, buraków, brokułów, zielonych warzyw liściastych i kurkumy. Sojusznikiem wątroby w walce z toksynami są także fosfolipidy sojowe.

 

Z myślą o Tobie opracowaliśmy Hepafar

Co to takiego? 

• to połączenie ekstraktu z karczocha, witaminy E oraz naturalnych fosfolipidów lecytyny sojowej

• zawarta w nim witamina E odrywa ważną rolę w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

• dzięki zawartości ekstraktu z liści karczocha pomaga zapobiegać stłuszczeniu wątroby

• korzystnie wpływa na kontrolę masy ciała.