Smukła talia i płaski brzuch - możesz to osiągnąć!

07-11-2015

Przeczytaj, co możesz zrobić, aby skutecznie pozbyć się tłuszczu w jamie brzusznej, wyeliminować wzdęcia oraz nadmiar płynów, przyspieszyć metabolizm i oczyścić całe ciało.

Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha może prowadzić do otyłości brzusznej. Otyłość brzuszna jest na tyle niebezpieczna,  że uznano ją za jeden z głównych czynników podnoszących ryzyko zachorowania na choroby układu krążenie i cukrzycy typu II. Niezdrowa, wysokokaloryczna żywność uboga w składniki odżywcze, mała ilość błonnika oraz brak aktywności fizycznej – to główne przyczyny gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Warto jednak pamiętać, że nawet rozpoczęcie odpowiedniej diety może być niewystarczające do pozbycia się tłuszczu w obrębie brzucha. Aby uzyskać widoczne efekty i cieszyć się płaskim brzuchem, trzeba podjąć działania ściśle wymierzone w zwalczanie tłuszczu w jamie brzusznej.

Chcesz mieć płaski brzuch? Wprowadź do diety te produkty

Błonnik

Spożycie błonnika pomaga uzyskać smukłą talię, ponieważ zapobiega zaparciom i wzdęciom. Zaleca się spożywanie 22 –25 gramówbłonnika dziennie. Błonnik jest obecny w produktach pełnoziarnistych, owocach i warzywach.

Jogurt

Przeprowadzone niedawno badania wykazały, że osoby przyjmujące niezbędną dzienną dawkę wapnia z jogurtu, zamiast z innych źródeł, mają tendencję do zmniejszenia obwodu talii. Bakterie probiotyczne zawarte w jogurcie pomagają optymalizować proces trawienia. Oznacza to zwyeliminowanie zaparć i wzdęć, co z kolei pozwala uzyskać płaski brzuch.

Brzoskwinie

Te popularne owoce są bardzo przydatne w walce z tłuszczem brzusznym. Mogą zmniejszać ryzyko zachorowania na cukrzycę oraz pomagają zmniejszyć obwód talii.

Koper

To zaskakujące, ale koper pomaga spalać tłuszcz! Świeży koper ma szerokie zastosowanie w kuchni: może być dodawany do wszystkich sałatek oraz serów i jogurtów, a także do ogórków. To doskonały dodatek do dań i do przekąsek.

Arbuz                                                                                  

Czy wiesz, że ten znany w naszym kraju owoc także może pomóc utrzymać smukłą talię? Arbuz zawiera węglowodany, karoten i antyoksydanty. Jest bardzo niskokaloryczny i może łatwo zastąpić posiłek. Może też być smaczną i zdrową przekąską.

Chcesz osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty?

Poznaj poczwórne działanie dla oczyszczenia organizmu i usunięcia zgromadzonych zapasów tłuszczu! Pakiet Slim&Detox to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie! Zestaw zawiera chlorellę, dzięki czemu wspiera proces oczyszczanie organizmu i pomaga pozbyć się toksyn oraz metali ciężkich. Chlorella wspomaga też witalność i aktywność organizmu. Dzięki zawartości alg bruntatnych Slim&Detox zmniejsza wchłanianie tłuszczów oraz wspiera usuwanie ich zgromadzonych zapasów. Dodatkowo algi brunatne oraz gorzka pomarańcza pomagają kontrolować masę ciała