Sekret osób naturalnie szczupłych

12-06-2014 | Posted by Paulina

Czy wiesz, że istnieje hormon, który odpowiada za szczupły wygląd? Ludzie, którzy nie mają problemu z utrzymaniem niskiej wagi, mają go więcej niż pozostali. Najnowsze badania pokazują jednak, że można zwiększyć jego produkcję i w ten sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Zobacz, jak to zrobić

Hormon szczupłych

Tym mianem określana jest adiponektyna, która ułatwia przekształcanie spożywanego pokarmu w energię zamiast magazynowania go pod postacią komórek tłuszczowych. Osoby, które mają mniej hormonu szczupłych, szybciej gromadzą tłuszcz, nawet jeśli regularnie spożywają posiłki. Wystarczy więc zwiększyć produkcję adiponektyny, aby cieszyć się wymarzoną wagą – brzmi nierealnie? Istnieje jednak substancja, dzięki której jest to możliwe. To keton malinowy

Keton malinowy – co to takiego?

Ta naturalna substancja jest odpowiedzialna za smakowity aromat malin. Do niedawna była używana w przemyśle spożywczym i kosmetycznym, ale kiedy odkryto jej właściwości odchudzające, zainteresowali się nią dietetycy, lekarze oraz sportowcy. Dodatkowo keton malinowy znacznie przyspiesza spalanie tłuszczu, dlatego błyskawicznie stał się odchudzającym hitem. Zyskał nawet miano „najsilniejszego naturalnego pogromcy tłuszczu”

Działanie ketonu malinowego

Oprócz zwiększania ilości hormonu szczupłych keton malinowy wpływa też na enzym zwany lipazą. Odpowiada on za uwalnianie kwasów tłuszczowych i tym samym szybsze spalanie tłuszczu zmagazynowanego w ciele. Dzięki temu  można pozbyć się zbędnych kilogramów nawet bez ćwiczeń fizycznych, a w przypadku regularnego treningu wyszczuplić sylwetkę jeszcze szybciej i skuteczniej. 

Gdzie znaleźć keton malinowy?

Aby schudnąć, wystarczy więc regularnie jeść maliny? Niestety nie. Żeby keton malinowy zaczął działać, należy zjadać go co najmniej 200 mg dziennie, co odpowiada ok. 40 kg malin. Taka ilość jest niemożliwa do spożycia, a przy tym zawiera dużo cukru, dlatego nie dałaby odchudzającego efektu. Należy więc wybrać skoncentrowaną formę ketonu malinowego – suplement diety Malinie®.

Co da Ci Malinie®?

Każda kapsułka Malinie® zawiera aż 300 mg ketonu malinowego. Dodatkowo znajduje się w niej również ekologiczny ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i yerba mate. Te naturalne składniki wzmacniają działanie odchudzające, przyspieszają przemianę materii i hamują apetyt. Dzięki temu pierwsze efekty kuracji są widoczne już po 2 tygodniach. Skoro więc znasz już sekret osób naturalnie szczupłych, już teraz możesz do nich dołączyć.

Polecamy!

Malinie 60 kaps.

Skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej!

Zamów tutaj>>


News Tags