Ćwicz i spalaj tłuszcz jeszcze szybciej z Train 2 Burn L-carnitine!

23-01-2014 | Posted by Natalia

Regularnie ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz, ale tkanka tłuszczowa nie znika tak szybko, jak byś chciała? Pomoże Ci Train 2 Burn L-carnitine, który kupisz pod tym linkiem: http://bit.ly/1IijVzw - tylko teraz o 50% taniej!

Czasem przestrzeganie diety jest trudne, zwłaszcza gdy nie możesz przestać myśleć o słodyczach albo niezdrowych przekąskach, które są prawdziwą bombą kaloryczną. Na szczęście istnieją sposoby, aby było Ci trochę łatwiej na diecie.

SHAPE iT Train 2 Burn L-Carnitine zawiera L-karnitynę – związek, którego działanie jest wymarzone przez wiele kobiet. Ma on bowiem zdolność do przekształcania tkanki tłuszczowej w energię. Dlatego nazywa się go również spalaczem tłuszczu. W połączeniu z regularnymi ćwiczeniami ma jeszcze większy wpływ na utratę zbędnych kilogramów. Wydaje się więc, że znalazłaś idealnego partnera do jazdy rowerem, tańca, pływania lub biegania!

  • Pozbywaj się szybciej tłuszczu

L-karnitina transportuje tłuszcz i zamienia go w energię, która następnie jest wykorzystywana podczas treningów i codziennych aktywności. Regularne ćwiczenia kardio dają wtedy lepsze efekty, dzięki czemu możesz szybciej osiągnąć swój cel.

  • Spalaj więcej kalorii

Ta energia, która pochodzi z tłuszczu, daje dodatkowego kopa, aby trenować dłużej, mocniej i skuteczniej. Spalać więcej kalorii i z każdym treningiem zbliżać się do wymarzonej figury.

  • Moc antyoksydantów

Chroń swój organizm przed wolnymi rodnikami, które podczas treningu są produkowane w dużych ilościach. Uszkadzają one ciało, osłabiają je i powodują przedwczesne starzenie. Pomyśl o tym, zwłaszcza gdy czujesz się chora, nie możesz poradzić sobie z alergiami, ale nadal chcesz być aktywna.

  • Niezbędnik aktywnych wegan

Jeśli nie jesz mięsa (nieważne, z jakiego powodu) i nie jesteś wielbicielką serów i innego nabiału, to jest niemal pewne, że nie dostarczasz organizmowi wystarczającej ilości L-karnityny. Aby korzystać z efektów jej działania, wybierz suplementację.

  • Inteligentne wykorzystanie paliwa

Jeśli wyobrazisz sobie, że Twój organizm jest jak samochód, który potrzebuje paliwa, aby jechać (tak jak mięśnie potrzebują glikogenu podczas ćwiczeń), wtedy uświadomisz sobie, jak ważna jest ekonomiczna jazda. Docierasz do miejsca docelowego, ale oszczędzasz trochę paliwa. A teraz wyobraź sobie, że zamiast tego paliwa samochód używa ciasteczek albo pizzy. Właśnie w taki sposób Twoje ciało wykorzystuje zbędny tłuszcz i oszczędza trochę glikogenu dla lepszej regeneracji.

  • Ochrona mięśni

Podziwiamy Cię za to, że ciężko pracujesz, aby osiągnąć swój cel. Ale pewnie wiesz, że żadna wojna nie obędzie się bez ofiar. Kiedy ciężko trenujesz, w mięśniach pojawiają się mikrourazy. L-karnityna temu zapobiega i przygotowuje mięśnie do dalszej walki.

News Tags