Ile wody trzeba pić, aby chudnąć?

30-07-2019

Czy wiesz, dlaczego musisz pić wodę?

Twoje ciało w 70% składa się z płynu. Woda jest niezbędna, aby zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować. Jeśli pijesz jej za mało, możesz też mieć problemy z utrzymaniem wagi! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Odpowiednie nawodnienie wpływa na kondycję całego ciała. Ma również znaczenie dla procesu utraty wagi. Jeśli nie możesz zrzucić nadmiarowych kilogramów, powodem może być nieodpowiednia gospodarka wodna organizmu.

Jeśli nie wypijasz wystarczającej ilości płynów każdego dnia, nadmiar wody zaczyna gromadzić się w Twoim ciele. Organizm otrzymuje sygnał, że powinien gromadzić płyn na zapas, skoro nie otrzymuje go wystarczająco dużo. Twój organizm zaczyna wtedy zatrzymywać toksyny, a te obciążają też proces trawienia, spowalniając procesy metaboliczne. W ten sposób zatrzymują utratę wagi!

Odwodnienie = więcej kilogramów

Złe nawodnienie powoduje spowolnienie wszystkich funkcji życiowych. Jest mniej wydajny, a więc zaczyna oszczędzać energię. W praktyce oznacza to znaczące spowolnienie przemiany materii - metabolizm zatrzymuje się i utrata masy ciała jest niemożliwa. Skutkiem są dodatkowe kilogramy i złe samopoczucie, także obrzęk na twarzy, cellulit lub opuchnięte kostki. Jeśli zmagasz się z takimi problemami, koniecznie zacznij zwracać uwagę na to, ile wody wypijasz w ciągu dnia!

Skorzystaj z naturalnego wsparcia metabolizmu

Jeśli bezsmakowa woda jest nieco zbyt nudna i przydałoby Ci się wsparcie w wyrobieniu nowych, zdrowszych nawyków, sięgnij po pomoc. Zastosuj napój stworzony przez ekspertów od odchudzania, którego zadaniem jest naturalne pobudzenie przemiany materii

Zawarte w preparacie substancje aktywne, takie jak ekstrakt z nasion koli błyszczącej, ekstrakt z nasion zielonej kawy i ekstrakt z korzenia imbiru lekarskiego przyspieszają metabolizm i trawienie. Dzięki temu ciało szybciej pozbywa się toksyn i tłuszczu. Przy okazji zmniejsza się Twój apetyt i wypijasz dodatkową szklankę płynu o pysznym brzoskwiniowym smaku.