Pierwszy krok do utraty wagi

23-03-2017

 Postanowiłeś, że w tym roku zaprezentujesz na plaży smukłe seksowne ciało. Aby to osiągnąć, starasz się jeść mniej, a więcej się ruszać. Niestety, pomimo wyrzeczeń, waga ani drgnie. Mamy na to sposób - 10-dniowy DETOKS! 


10 dni to mało, czy dużo? 

 10 dni to nieco ponad tydzień. Czy naprawdę w przeciągu tak krótkiego czasu można cokolwiek zrobić dla swojego zdrowia? Oczywiście! Grunt to pozytywne nastawienie i świadomość, że po zakończeniu programu oczyszczającego nie należy wracać do dawnych nawyków żywieniowych. Dziesięć dni to optymalny czas, aby wdrożyć się w nowy styl życia, pozbyć się toksyn oraz nadmiaru wody, i tym samym dać podwaliny dalszemu procesowi odchudzania. 

 

Toksyny 

 Tygodnie, miesiące, a nawet lata niezdrowej diety spowodowały, że w Twoim organizmie nagromadziły się spore pokłady toksyn. To właśnie one są przyczyną barku powodzenia w odchudzaniu. Wątroba sama nie jest w stanie poradzić sobie z ogromną ilością zanieczyszczeń, jaką wprowadziłeś do organizmu, dlatego też nie możesz liczyć na jej wsparcie w walce o wymarzoną sylwetkę. 

 

Jeżeli… 

  • Twoje uda, brzuch, a nawet łydki szpeci cellulit 
  • czujesz się ciężko, puchną Ci nogi, nadgarstki i palce
  • miewasz napady głodu lub niepohamowany apetyt na słodkości 
  • stosowałeś różne diety odchudzające, ale nie przynosiły one żadnych rezultatów 
  • czujesz się ospały, brak Ci energii 
  • masz wahania nastroju,

 to znak, że Twój organizm potrzebuje detoksu! 

 


10 dni dla lepszego samopoczucia! 

 Tydzień i trzy dni - przeznacz ten czas na gruntowny detoks, a Twój organizm Ci za to podziękuje. Program 10 DAYS DETOX składa się z trzech faz: 

  1.  Okres adaptacyjny - 5 dni to minimalny czas, aby organizm przystosował się do zmiany diety.W tym czasie narządy na nowo uczą się radzić sobie ze zdrowym pokarmem, procesy trawienne zostają wyregulowane, a Twoje samopoczucie może gwałtownie… pogorszyć się. Niestety, w początkowej fazie detoksykacji bardzo często dochodzi do pogorszenia samopoczucia. Dzieje się tak, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby przystosować się do nowych warunków.
  2. Okres odtruwania - kolejne 5 dni to detoks właściwy. Twój organizm wszystkimi swoimi siłami zwalcza toksyny. Samopoczucie z dnia na dzień ulega stopniowej poprawie 
  3. Utrzymanie zdrowej diety - proces detoksykacji trwa co prawda 10 dni, jednak to dopiero początek Twojej drogi do szczupłej sylwetki. Pozbyłeś się toksyn i nadmiaru wody, uregulowałeś prace narządów i układu trawiennego. Zbudowałeś solidne podstawy, które umożliwią Ci redukcje zbędnych kilogramów. Nie zniechęcaj się! 


Jeżeli dodatkowo doskwiera Ci cellulit wodny,