Ostatni dzwonek, by urzeczywistnić noworoczne postanowienia

21-01-2014 | Posted by Natalia

Za późno? Nigdy nie jest za późno! Jeśli 1 stycznia pojawiła się u Ciebie decyzja, że chcesz schudnąć, a do tej pory Ci się to nie udało, masz ostatnią szansę, aby to zrobić. W jaki sposób? Pomogą Ci trzy kroki: ruch, zdrowa dieta i afrykańskie mango.

Wiele osób postanawia zmienić swoje życie lub pozbyć się złych nawyków wraz z nadejściem nowego roku, ale z czasem często zapominają o tym postanowieniu. 

Schudnij w naturalny i zdrowy sposób

Afrykańskie mango jest naturalnym i zdrowym środkiem, który hamuje apetyt. Spala tłuszcz oraz zmniejsza uczucie głodu, dlatego też stało się sławne na świecie. Pestki tych egzotycznych owoców zawierają substancje silnie wpływające na organizm. Hamują one apetyt, ale także obniżają poziom tkanki tłuszczowej znajdującej się w ciele.

Jak to działa?

Afrykańskie mango zawiera substancję, która wpływa na hormon regulujący apetyt (leptynę). Obniża jej poziom, dzięki czemu nie odczuwasz głodu i w ten sposób zjadasz mniej. Ponadto owoc ten zwiększa produkcję hormonu adiponektyny, która poprawia wrażliwość na insulinę, a Ty w ten sposób spalasz więcej tłuszczu.

Ze względu na te dwie właściwości afrykańskie mango działa na organizm i przyspiesza utratę masy ciała także wtedy, kiedy nie uprawiasz sportu.

Efekty

Badania kliniczne potwierdziły, że afrykańskie mango pracuje:

  • obniżając zawartość tłuszczu w ciele,
  • zmniejszając uczucie głodu,
  • obniżając cholesterol 
  • zmniejszając obwód talii.

Jeśli chcesz schudnąć w naprawdę zdrowy i naturalny sposób, musisz też postawić na aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Naturalne substancje, takie jak afrykańskie mango, wspaniale nagrodzą Twoje wysiłki, gdyż sprawią, że urzeczywistnisz postanowienia noworoczne szybciej, a efekty będą długotrwałe. Do sylwestra masz coraz mniej czasu, ale nadal może Ci się udać!

News Tags