Oczyszczająca moc 3 cudownych roślin

13-10-2016

Poznaj oczyszczającą moc trzech cudownych roślin- Spiruliny, Chlorelli i Ostropestu Plamistego. Stanowią one naturalne suplementy diety i są o wiele bardziej skuteczne niż syntetyczne preparaty o podobnym działaniu. Założymy się, że nazwy te brzmią dla Ciebie zupełnie obco, dlatego przygotowaliśmy krótką charakterystykę każdej z tych roślin.

Ostropest plamisty

Ostropest jest rośliną powszechnie uważną za pospolity chwast rosnący w lasach, na dzikich łąkach i trawnikach. Gdy pojawia się na naszym ogródku, pośród wypielęgnowanych kwiatów, bezzwłocznie staramy się go pozbyć. Tymczasem, już w średniowieczu odkryto, że ma on działanie lecznicze. Stosowano go między innymi jako lek na wątrobę oraz choroby pęcherzyka żółciowego. Za jego pomocą łagodzono zaburzenia trawienia czy  stłuszczenie wątroby. Ostropest wykazuje także silne działanie detoksykacyjne oraz przeciwzapalne. Hamuje działanie lipidów, dzięki czemu chroni cukrzyków przed przewlekłym zapaleniem wątroby oraz leczy zapalenie wątroby typu A, B i C.

Sięgnij po naturalne sposoby przodków i popraw pracę swojego układu trawiennego! Kapsułki ALL IN A DAY są w 100% naturalne. Jedna kapsułka zawiera równe ilości składników aktywnych, co 7200 mg nasion ostropestu. Powłoka tabletki wykonana jest celulozy, dzięki czemu produkt jest odpowiedni dla wegan.

Spirulina

Spirulina w przeciwieństwie do ostropestu, nie jest rośliną rosnącą za rogiem domu. Wręcz przeciwnie, w ogóle nie występuje na powierzchni ziemi . Spotkać ją można jedynie w słodkich zbiornikach wodnych. Odkryli ją Aztekowie w XVI wieku, którzy, jak donoszą hiszpańskie źródła, suszyli ją i sprzedawali w formie ciastek. Niezwykłe wartości odżywcze spiruliny zostały docenione przez NASA, które wykorzystuje ją jako pokarm dla kosmonautów. Algi te obecnie zyskały ogromną popularność na całym świecie. Dzięki wygodnej formie kapsułki, możesz cieszyć się wszystkimi zaletami spiruliny i poczuć się niczym astronauta, nie wychodząc z domu! Jedna kapsułka ALL IN A DAY Spirulina łączy w sobie:

 

  • aminokwasy
  • kwasy tłuszczowe (kwas gamma-linolenowy kwasutłuszczowego)
  • minerały i witaminy (zwłaszcza witaminę B12)
  • mieszaninę karotenoidów i innych składników odżywczych

Ostatnio bardzo popularna stała się również Spirulina w postaci proszku. Dodaj ją do koktajlu, sałatki, czy ciasta i w naturalny sposób oczyszczaj swoje ciało.

Chlorella

 

Chlorella pochodzi z tej samej rodziny, co spirulina. Jest to jednokomórkowa alga o zielonej barwie. Według naukowców, zawiera ona największe ilości chlorofilu ze wszystkich występujących na ziemi roślin. Zażywanie chlorelli wspomaga układ odpornościowy, przyśpiesza gojenie ran, a także pomaga wyeliminować szkodliwe toksyny z organizmu. Alga ta jest najsilniejszym środkiem odtruwającym pochodzenia naturalnego. W Internecie nie brak świadectw osób, którym stosowanie chlorelli pomogło wzmocnić organizm, zwalczyć problemy skórne lub dodać energii.  Najlepiej jeżeli sam sprawdzisz, czy naprawdę działa.