Obfita kolacja pełna węglowodanów i soli to nawet 5 dodatkowych kilogramów następnego dnia!

15-02-2018

Zjadłaś obfity posiłek przed snem, następnego dnia rano budzisz się ociężała, a waga pokazuje 5 kilogramów więcej niż zwykle? Spokojnie! To nie tkanka tłuszczowa, tylko nagromadzona woda w organizmie. To bardzo dobra informacja, bo w przeciwieństwie do tłuszczu można się jej pozbyć bardzo szybko.

Dlaczego tak się dzieje? 

 

Wielu z nas nie wyobraża sobie całkowitego wyeliminowania soli. Tymczasem jej nadmiar w diecie może skutkować dodatkowymi kilogramami, cellulitem i złym samopoczuciem. Sól powoduje wiązanie wody w tkankach ciała, co utrudnia jej wydalanie. Pamiętaj - zaburzenia gospodarki wodnej organizmu to nie tylko dodatkowe kilogramy, ale także zwiększone ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego!

 

Węglowodany 

 

Obfity posiłek to zazwyczaj jednorazowa duża porcja węglowodanów. 1 g węglowodanów wiąże aż 4 g wody. Jeżeli na kolacje zjadłaś małą pizzę, to dostarczyłaś swojemu organizmu nie tylko  ok. 160 g  węglowodanów, ale także sporą dawkę soli. Nic dziwnego, że następnego dnia czujesz się opuchnięta! 

 

Co w tej sytuacji zrobić? 

 

Jeżeli masz problem z zatrzymywaniem wody w organizmie, to przede wszystkim powinnaś wprowadzić do swojej diety duże ilości płynów - wody (!), niesłodzonych naparów ziołowych, zielonej i czerwonej herbaty.  Metoda ta wymaga regularności i konsekwencji. 

 

Jeżeli zależy Ci na szybkich efektach, wypróbuj koniecznie napój WaterOut. Jest to sprawdzony suplement, który pomógł już tysiącom kobiet na całym świecie. Naturalne wyciągi i ekstrakty roślinne, połączone z opatentowanym składnikiem CactiNea™ pomogą Ci szybko i skutecznie pozbyć się opuchlizny, wzdętego brzucha, cellulitu i uczucia ciężkości. 

 

Kup teraz >>