Najlepszą dietą jest…

31-08-2017

brak diety! Restrykcyjne ograniczenia, drakońskie diety cud nigdy nie odniosą oczekiwanych i trwałych rezultatów. 


„Ćwiczę, jem mało i zdrowo a mimo to nie chudnę… Dlaczego tak się dzieje?” 

 

To jedno z najczęściej zadawanych pytań, a odpowiedź na nie jest zaskakująco prosta. Ciało, które przez długi czas nie otrzymuje wystarczających ilości pożywienia, zaczyna się buntować. Zachodzą w nim zmiany hormonalne, które doprowadzają do spowolnienia metabolizmu. Można powiedzieć, że organizm przechodzi wówczas na tak zwany „tryb oszczędny”. Spalanie tkanki tłuszczowej staje się prawie niemożliwe. Co więcej, za sprawą hormonów głodu i stresu następuje zatrzymanie wody w organizmie przez co może nawet do wzrostu wagi. 

 

Co możesz zrobić, aby tego uniknąć? 

 

Przede wszystkim musisz jeść! Zdrowa, zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze i witaminy pozwala uchronić organizm przed nadmiernym stresem. Warto także wprowadzić do swojej codziennej rutyny dawkę ruchu o umiarkowanej intensywności (spacer, jazda na rowerze). Dla szybszych efektów możesz wprowadzić do swojej diety suplementy, które w naturalny sposób pobudzą Twój metabolizm i sprawią, że proces odchudzania stanie się przyjemniejszy. 

 

Dlaczego SlimJOY BootBurn INTENSIVE

 

SlimJOY BootBurn INTENSIVE  działa nawet podczas snu! Nie musisz zupełnie nic robić, a BootBurn INTENSIVE spali za Ciebie kalorie. Zawarty w nim ekstrakt z zielonej kawy przyśpiesza przemianę materii a także zwiększa wytrzymałość organizmu. Z tego powodu suplement BootBurn IINTENSIVE doskonale sprawdzi się także, jako wsparcie dla osób regularnie uprawiających sport.  

 

Unikatowa formuła BootBurn Intensive:

 

  • sprawi, że Twój organizm zacznie czerpać energię potrzebną do codziennych czynności z własnych zapasów tkanki tłuszczowej,
  • wesprze poprawę stosunku tkanki tłuszczowej do masy mięśniowej, 
  • pomoże ograniczyć wchłanialność cukrów,
  • doda Ci energii.