Jeść słodycze i chudnąć? To możliwe!

12-06-2014 | Posted by Paulina

Nie wyobrażasz sobie upalnego popołudnia bez ulubionych lodów? Nie możesz oprzeć się mrożonej kawie ani truskawkom z bitą śmietaną? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to wcale nie musisz zapominać o swoich ulubionych słodkościach. Mało tego, możesz nadal je jeść i chudnąć – pomoże Ci w tym w pełni naturalna substancja

 Naturalny sprzymierzeniec w odchudzaniu

Wiele osób uważa, że picie kawy pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę. Naukowcy odkryli jednak, że istnieje pewien jej rodzaj, który jest jeszcze skuteczniejszy w odchudzaniu – jest to zielona kawa. Czym różni się od tej tradycyjnej? Jej ziarna nie są poddawane procesowi palenia, dzięki czemu zachowują pewną bardzo ważną substancję – kwas chlorogenowy. To on jest odpowiedzialny za rewolucję w odchudzaniu.

 Kwas chlorogenowy – co to takiego?

Substancja ta jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, który hamuje procesy starzenia. Nie ta zaleta jest jednak w niej najważniejsza. Kwas chlorogenowy zmniejsza bowiem apetyt i hamuje wchłanianie glukozy po spożytym posiłku. Oznacza to, że nawet jeśli pozwolisz sobie na małe co nieco pod postacią ulubionych czekoladek, cukier w nich zawarty nie przekształci się w Twoim organizmie w znienawidzoną tkankę tłuszczową.

Zielona kawa z dodatkową mocą

Zastanawiasz się nad wypróbowaniem kwasu chlorogenowego i rozpoczęciem odchudzania? Nie zadowalaj się samą zieloną kawą. Wybierz taki produkt, w którym jej działanie zostało wzmocnione innymi naturalnymi składnikami, a wtedy efekty będą jeszcze lepsze. Mogą być to:

- Gymnema sylvestre, która zmniejsza wartość kaloryczną spożywanych słodyczy,

- biała morwa, która hamuje nadmierny apetyt,

- kora cynamonowca, witamina B6 i chrom, które zapobiegają nadmiernemu wzrostowi poziomu cukru we krwi.

Wszystkie te substancje znajdują się w skoncentrowanej dawce w innowacyjnym suplemencie SlimGo Sugar Blocker. Dzięki temu naturalnie przyspiesza on pozbywanie się zbędnych kilogramów, zmniejsza ochotę na niezdrowe przekąski, a kiedy już zdarzy Ci się skusić na słodkości, uniemożliwia odkładanie się ich pod postacią zbędnej tkanki tłuszczowej. 

Pozwól sobie na deser bez wyrzutów sumienia

Nie musisz już odczuwać poczucia winy, kiedy skusisz się na kawałek ciasta. Zielona kawa wzmocniona naturalnymi ekstraktami znajdującymi się w SlimGo Sugar Blocker zadba o to, aby mimo ulegania drobnym pokusom Twoja waga wciąż spadała.

 

Polecamy!

SlimGo Sugar Blocker

Pokonaj walkę ze słodyczami!

Zamów tutaj>>

News Tags