Jak toksyny wpływają na tycie?

07-12-2017

Twój brzuch wisi smętnie i nie możesz go zatuszować nawet luźną, ciemną koszulą? A może Twoim największym problemem są wałeczki na plecach i boczkach? Każda kobieta ma taką część ciała, na której tłuszczyk lubi się gromadzić i z której wyjątkowo trudno się go pozbyć. Dowiedz się od czego zależy rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, schudnij równomiernie i ciesz się wymarzoną sylwetką! 

 

Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej mówi wiele nie tylko o naszych nawykach żywieniowych, ale także o stanie zdrowia oraz ilości toksyn nagromadzonych w organizmie. 

 

„Jestem najgrubsza w brzuchu i w pasie” 

Ciagle opuchnięte nogi? Uczucie ciężkości, wzdęcia i zaparcia? Wystający brzuch i duży obwód talii? Czy wiesz, że przyczyną tych wszystkich problemów może być nadmiar wody w organizmie? 

Zatrzymywanie wody sprzyja magazynowaniu toksyn. Nadmiar toksyn z kolei jest jedną z głównych przyczyn nadmiernej masy ciała. Tkankę tłuszczową zgromadzoną w miejscu, gdzie wody i toksyn jest najwięcej, bardzo trudno zgubić. Możesz ściśle przestrzegać diety, ostro trenować, a obwód Twojego brzucha nie zmieni się. Jak temu zaradzić? Wypróbuj napój SlimCut Drainer, którego skład został opracowany we współpracy z kobietami takimi, jak Ty! 

 

Widoczne efekty 

Napój SlimCut Drainer to produkt wykorzystujący siłę naturalnych ekstraktów, które:

  • pomagają pozbyć się nadmiaru wody 
  • wspierają prawidłowe trawienie 
  • pozwalają zmniejszyć obwód bioder, brzucha i ud 
  • ułatwiają wydalenie toksyn z organizmu 

 Klknij i kup teraz >> 

Naturalne wsparcie 

Czy wiesz, że najważniejszym elementem równowagi organizmu jest regulacja jego gospodarki wodnej? Odpowiada za sprawny proces przemiany materii i energii. Woda w organizmie nie tylko musi być stale uzupełniana, ale także wymieniana.

Niedostateczna ilość wody niekorzystnie wpływa na pracę nerek, wątroby, usuwania toksyn z organizmu i spalanie tłuszczu.

Dlaczego organizm zatrzymuje wodę? Do przyczyn możemy zaliczyć zbyt małą ilość dostarczanej wody (organizm broni się wtedy przed odwodnieniem), nadużywanie soli i alkoholu, upały, nadchodzącą miesiączkę, stany przemęczenia, pracę siedzącą oraz dietę ubogą w potas. Pozbądź się nadmiaru wody, toksyn i widocznie schudnij!