Jak szybko zrzucić 5 kilogramów?

06-07-2017

Pozbycie się 5 kilogramów jest prostsze niż Ci się do tej pory wydawało. Wystarczy, że zadbasz o dobre trawienie i właściwy przepływ krwi i limfy, a Twoje ciało szybko się wysmukli. 


Posiadanie szczupłego i jędrnego ciało nie tylko zaspokaja potrzeby estetyczne, ale także stanowi odzwierciedlenie naszego stanu zdrowia. Kobieta o pięknej sylwetce cieszy się najprawdopodobniej prawidłowo funkcjonującym układem trawiennym i limfatycznym. Otłuszczone ciało natomiast nie tylko sprzyja chorobom takim jak cukrzyca czy nadciśnienie, ale jest także świadectwem problemów trawiennych i obecności nagromadzonych w organizmie toksyn. 

Redukcja wagi to przede wszystkim krok w kierunku zdrowia i szczęścia. 

 

Jak rozpoznać kłopoty z układem limfatycznym i trawiennym? 

  • Obrzęk palców
  • Zmęczenie
  • Wzdęcia i zatrzymanie wody w organizmie
  • Odkładanie tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej
  • Osłabienie odporności 
  • Bóle głowy
  • Zaparcia, biegunki lub śluz w stolcu
  • Diety odchudzające okazują się nieskuteczne 

 

Pozbycie się nadmiaru wody i usprawnienie procesów trawiennych to pierwsze kroki w kierunku smukłej sylwetki 

Dobre trawienie to pierwsza rzecz, która jest niezbędna dla pozbycia się nadmiaru kilogramów. Kolejnym krokiem jest usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Dzięki tym dwóm krokom Twoje ciało stanie się szczuplejsze, cellulit zniknie, a cera stanie się bardziej promienna. Wydalenie toksyn z organizmu sprawi, że będziesz miał więcej energii. 

 

W jaki sposób można usprawnić trawienie i zoptymalizować działanie układu limfatycznego?  

W prewencji kłopotów trawiennych i otyłości, niezwykle ważne są zdrowa dieta, regularność posiłków, unikanie wszelkiego rodzaju używek (alkoholu, papierosów, itp.) oraz eliminacja cukru. Duże ilości wody wypijane w ciągu dnia pozwalają uniknąć jej kumulacji w organizmie. 

 

Jeżeli pragniesz szybkich efektów … 

Czasami zdrowa dieta, aktywność fizyczna i wypijanie dużej ilości płynów nie wystarczają. Jeżeli chcesz szybkich efektów, ale nie lubisz eksperymentować i szukasz sprawdzonego, naturalnego rozwiązania, to produkty z linii SlimJOY są właśnie dla Ciebie. 

 

PsylliSlim jest napojem pełnym błonnika pokarmowego, który w naturalny sposób usprawnia trawienie i pomaga pozbyć się zalegających w organizmie resztek pokarmów. 

 

WaterOut pomaga pobyć się nadmiaru wody, zredukować cellulit i usprawnić metabolizm.