Jak Oprah Winfrey zgubiła 20 kg?

12-06-2014 | Posted by Paulina

Mango afrykańskie – co to takiego?

Owoc ten ma bardzo duży wpływ na przyspieszenie przemiany materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zawiera dużo błonnika, który na długo zapewnia uczucie sytości, ale również hamuje apetyt na słodycze, słone przekąski i tłuste potrawy – największych wrogów szczupłej sylwetki. Pierwsze efekty stosowania afrykańskiego mango są widoczne już po miesiącu. Zostały one też potwierdzone badaniami klinicznymi. 

To działa – badania kliniczne

Badania przeprowadzono w 2009 roku w Kamerunie. Trwały 10 tygodni, podczas których obserwowano 102 osoby zmagające się z nadwagą. Uczestników podzielono na dwie grupy: pierwsza z nich dwa razy dziennie przyjmowała 150 mg ekstraktu z nasion afrykańskiego mango, druga zaś w tym samym czasie otrzymywała placebo. Wszyscy odżywiali się tak samo, jak dotychczas. Nie zwiększali też swojej aktywności fizycznej. 

Po 10 tygodniach ponownie zbadano i zważono uczestników. Okazało się, że ci, którzy regularnie zażywali ekstrakt z afrykańskiego mango, schudli średnio 12,5 kilograma. Dodatkowo stracili 17 centymetrów obwodu w pasie, a zawartość tkanki tłuszczowej w ich organizmach zmniejszyła się o 18,4%. Udowodniono tym samym, że owoc ten w naturalny sposób pomaga zmniejszyć masę ciała nawet bez zmiany diety czy zwiększenia aktywności fizycznej. W połączeniu z regularnym treningiem i zdrowym odżywianiem efekty mogą być jeszcze lepsze. 

Jak stosować afrykańskie mango?

Ekstrakty z nasion tego owocu są dostępne na rynku w formie suplementów diety. Aby jednak wybrać ten najskuteczniejszy, warto zwrócić uwagę na skład tych preparatów. Ważne jest, aby zawierały wyłącznie ekologiczne, skoncentrowane składniki pochodzenia naturalnego. Takie właśnie substancje znajdują się w suplemencie Mango® marki Sensilab.

 W każdej kapsułce Mango® zamknięto 150 mg ekstraktu z nasion afrykańskiego mango, czyli dokładnie tyle, ile przyjmowali uczestnicy badania potwierdzającego skuteczność tego owocu. Dodatkowo jego działanie zostało wzmocnione ekstraktami z nasion guarany, liści zielonej herbaty i owoców pieprzu czarnego. Tak skoncentrowane ekologiczne składniki z pewnością ułatwią osiągnięcie sukcesu, jakim może pochwalić się Oprah Winfrey.

Polecamy! 

Mango 2+1

Potężna dawka błonnika!

Zamów tutaj>>


Mango x 2 + WaterLost gratis

Zapobiega obrzękom i dostarcza błonnik!

Zamów tutaj>>

News Tags