Gdzie gromadzi się tłuszcz i jak go usunąć, czyli sześć typów otyłości

05-01-2016

Jesteś na diecie, ćwiczysz, ale tłuszcz gromadzi się w tych samych miejscach? Dowiedz się dlaczego tak się dzieje! Poznaj sześć podstawowych typów otyłości.

1 Otyłość wskutek odżywiania

Najbardziej rozpowszechnionym typem otyłości w świecie, jest ta spowodowana przez nadmierne spożycie cukru i żywności w ogóle. Ten typ nadwagi można usunąć poprzez znaczne zmniejszenie spożycia zbyt obfitych posiłków i cukru oraz ćwiczenia aerobowe wykonywane przez 30 minut dziennie.

Aby zwalczać otyłość powstałą w wyniku odżywiania polecamy: 30 Days Slim w ofercie -20%

2 Otyłość na podłożu emocjonalnym

Ten typ otyłości jest spowodowany depresją, stresem i niepokojem. Ludzie cierpiący na otyłość na podłożu emocjonalnym, często spożywają słodkie pokarmy, bogate w węglowodany proste. Ważne jest, aby unikać cukru, co będzie skutkowało pozbyciem się nadmiaru tłuszczu.

Aby pozbywać się otyłości na podłożu emocjonalnym polecamy: Garcinia Slim w ofercie -30%

3 Otyłość z nadmiaru glutenu. 

Jest to rodzaj otyłości spotykanej głównie u kobiet ze zmianami hormonalnymi w okresie menopauzy. W celu zwalczania tego typu otyłości, należy unikać spożywania nadmiaru pokarmów zawierających gluten oraz picia alkoholu i siedzącego tryb życia. Zaleca się również ćwiczenia z ciężarkami.

Dla redukowania otyłości spowodowanej nadmiarem glutenu polecamy: Dojrzałość i zdrowie w ofercie -25%

4 Otyłość metaboliczna

Osoby z tego typu otyłością mają tendencje do gromadzenia się tłuszczu na brzuchu. Mogą też mieć kłopoty z oddychaniem. Aby pozbyć się tego typu nadwagi, należy zmniejszyć spożycie alkoholu i wybrać zdrową i urozmaiconą, bogatą w błonnik żywność. Polecana jest duża ilość warzyw.

Aby poprawiać swój metabolizm wypróbuj: Metabolism Push w ofercie -25%

5 Otyłość z przewlekłej niewydolności żylnej. 

Ten typ otyłości jest często uwarunkowany genetycznie. Występuje u osób z tendencją do puchnięcia nóg i u kobiet w ciąży. Zaleca się wykonywać ćwiczenia nóg i zawsze korzystać ze schodów zamiast z windy.

Dla usuwania obrzęków z nóg: WaterLost + CeluEnd w ofercie -45%

6 Otyłość z braku aktywności. 

Ten typ otyłości dotyczy przede wszystkim części ciała, które wcześniej były aktywne i są obecnie nieaktywne na przykład po przebytym urazie. W celu wyeliminowania tego rodzaju nadwagi, należy stosować normalną dietę i, co jest bardzo ważne, nie pomijać żadnych posiłków. 

Dla zmniejszania tego typu otyłości wypróbuj: SlimCut w ofercie -17%