Dowiedz się, jak Oprah Winfrey zgubiła 20 kg

21-01-2014 | Posted by Natalia

Oprah od zawsze walczyła ze swoją wagą, niestety bezskutecznie. Aż do dnia, kiedy w jej programie telewizyjnym wystąpił dr Oz, ulubiony lekarz Amerykanów, i opowiedział jej o mango afrykańskim. Cudowny owoc wypróbował bowiem sam i nie mógł się nachwalić jego skuteczności. Po jego prezentacji Oprah postanowiła, że znów wypowie wojnę swoim niezniszczalnym kilogramom i walkę tę wygrała! Wszystko dzięki mango afrykańskiemu, którego skuteczność w odchudzaniu potwierdzają badania kliniczne dostępne pod tym linkiem.

Czym jest mango afrykańskie?

Mango afrykańskie ma istotny wpływ naspalanie tłuszczu i dlatego jest godnym polecenia środkiem odchudzającym. Co najbardziej interesujące jednak to fakt że, dzięki naturalnym składnikom przyspiesza metabolizm, w efekcie pomagając pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i pośladek.

Jest bogate w błonnik, który nie tylkoprzyspiesza proces przemiany materii, ale również, dzięki swojemu unikalnemu składowi, jest silnym hamulcem dla apetytu.

Pozytywne skutki diety z mango afrykańskim są widoczne już po miesiącu stosowania!

MangoFit ma równie wyjątkowy skład, który działa także bez dodatkowych ćwiczeń fizycznych.

Wyjątkowe rezultaty w utracie masy ciała potwierdzają badania kliniczne

W 2009 roku w Kamerunie przeprowadzono badania, w których dowiedziono, że mango afrykańskie w naturalny sposób pomaga zmniejszyć masę ciała i uczucie łaknienia.

W trwającej 10 tygodni podwójnie ślepej próbie obserwowano 102 osoby z nadwagą. Pierwsza grupa dwa razy dziennie zażywała po 150 mg ekstraktu z mango afrykańskiego, druga zaś przyjmowała placebo.

Po zakończeniu 10-tygodniowego okresu grupa, która zażywała mango afrykańskie, zgubiła średnio 12,5 kilograma, 17 centymetrów obwodu w pasie i obniżyła zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o 18,4 %.

Polecane produkty:

Afrykańskie Mango 1+1 Gratis

 
 
News Tags