Domowy test na obecność Candida

15-04-2014 | Posted by Natalia

Czy cierpisz na chroniczne zmęczenie, alergie, masz osłabiony system immunologiczny, niskie libido, wahania nastroju, zaburzenia koncentracji lub chorobę Leśniowskiego-Crohna? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", oznacza to, że przyczyną tych problemów może być Candida. Zrób samodzielnie test i dowiedz się, czy zagraża Ci kandydoza.

Candida test

Candida to rodzaj drożdży, które znajdują się w przewodzie pokarmowym każdego organizmu. Kiedy ilość pożytecznych mikroorganizmów się w nim zmniejsza, Candida zaczyna się namnażać i powodować problemy. Przyczyną tego mogą być:

  • częsty stres,
  • osłabiona odporność,
  • częste jedzenie przetworzonych węglowodanów (makarony, pizza, chleb) i cukru (słodycze),
  • przyjmowanie antybiotyków,
  • stosowanie pigułek antykoncepcyjnych, terapia hormonalna i więcej.

Sprawdź samodzielnie, czy cierpisz z powodu Candida

Zbyt dużą obecność tych drożdży w Twoim organizmie możesz sprawdzić w prosty sposób, za pomocą testu. Rano, przed jedzeniem i myciem zębów wypluj trochę śliny do szklanki z wodą i obserwuj, co się dzieje. Jeśli po 10-15 minutach zauważysz, że ślina opada na dno, rozwarstwia się lub zachowuje jak na powyższych obrazkach, oznacza to, że Twoje zdrowie jest zagrożone przez Candida. Zdrowa ślina pozostanie zwarta i wypłynie na powierzchnię wody.

Problem związany z Candida dotyczy obecnie ponad 70% osób. Jeśli Ty również znajdujesz się wśród nich, mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości:

1) znasz już przyczynę swoich dolegliwości,

2) możesz ja pokonać w ciągu zaledwie 30 dni!

Zagraża mi kandydoza - co robić?

Pozbyć się grzybów Candida można dzięki połączeniu odpowiedniej diety z naturalnymi suplementami o udowodnionym działaniu przeciw kandydozie. Odpowiednie odżywianie przyczyni się do poprawy zdrowia i zatrzyma wzrost Candida, ale może to potrwać nawet pół roku! Dlatego warto przyspieszyć pozbywanie się tych niebezpiecznych grzybów. Pomoże Ci w tym zestaw Sensilab 30 Days Candida Solution, dzięki któremu efekty będą widoczne już w ciągu 30 dni!

Połączenie 2 produktów znajdujących się w zestawie 30 Days Candida Solution to najlepszy sposób na pozbycie się objawów zbyt dużego namnażania się grzybów Candida. Po zakupie tego pakietu otrzymasz także bezpłatny e-poradnik ze zdrowymi przepisami oraz wskazówkami, które pomogą Ci skutecznie usunąć Candida.

News Tags