Sprawdź, czemu nie chudniesz!

22-06-2018

Czy zdarza Ci się, że stając przed lustrem, nie poznajesz samej siebie? Czujesz się opuchnięta i z trudem ukrywasz fałdki na brzuchu pod obszernym swetrem. Twoja skóra jest szara, a Ty czujesz się bardzo zmęczona i nie masz sił na katowanie się kolejną dietą… Brzmi znajomo? 


Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z nadmiarowymi  kilogramami, to może być sygnał alarmowy! Prawdopodobnie w Twoim ciele nagromadziły się toksyny, które hamują spalanie tkanki tłuszczowej.

Jesz zdrowo, ćwiczysz i… nie chudniesz. Dlaczego?

Jeśli od dłuższego czasu nie możesz pozbyć się zbędnego tłuszczu, powodem mogą być toksyny, które zalegają w Twoim ciele. 

 • Czy na Twoim brzuchu pojawiają się fałdki?
 • Czy zmagasz się z cellulitem?
 • Czy często masz opuchniętą twarz i kostki?
 • Czy Twoja waga często się waha?
 • Czy Twoja cera jest szara i pojawiają się na niej wypryski?
 • Czy ciągle czujesz się zmęczona?

Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałaś „tak”, może to świadczyć o tym, że Twój organizm nie potrafi skutecznie poradzić sobie z toksynami

Jak toksyny wpływają na gromadzenie tłuszczu?

Nadmiar toksyn, których organizm nie jest w stanie na bieżąco usunąć z Twojego ciała, gromadzi się wewnątrz niego. Część trucizn jest neutralizowana przez skórę i powoduje nieestetyczne wypryski. Ich nadmiar kumuluje się z kolei w tłuszczu, który zaczyna gromadzić się w newralgicznych punktach naszego ciała. Zanieczyszczenie organizmu często skutkuje fałdkami wokół brzucha i talii, a także opuchniętymi nogami i policzkami.

Nadwyrężony organizm nie potrafi skutecznie się bronić – zaczynamy tyć i zmagać się z brakiem energii i sił do życia. Zazwyczaj na skutek kumulacji toksyn nasze ciało zaczyna również zatrzymywać wewnątrz nadmiar wody.

Co zrobić, aby oczyścić ciało i nareszcie schudnąć?

Zatruty przez toksyny organizm dużo wolniej spala tkankę tłuszczową. Aby proces odchudzania był skuteczny, najpierw musisz oczyścić swoje ciało. Kuracja detoksykująca przywróci Ci energię i wspomoże w walce z dodatkowymi kilogramami. Gruntowne oczyszczenie organizmu to pierwszy krok w skutecznym odchudzaniu. Dobrze przeprowadzony detoks pomoże Ci odzyskać witalność i pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Ponadto wzmocni odporność i przede wszystkim będzie impulsem do skutecznego spalania tłuszczu.

Dziesięciodniowy program detoksykujący

10 dni – tyle czasu dzieli Cię od zaprowadzenia w swoim ciele ładu i harmonii.

Pakiet 10 Days Detox to aż 3 suplementy diety, oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych o kompleksowym działaniu. Stosowane razem, skutecznie oczyszczą Twoje ciało, przywracając mu równowagę i przybliżając Cię do wymarzonej sylwetki! Ich składniki zapewniają:

 • Ochronę i oczyszczenie wątroby
 • Przyspieszenie metabolizmu tłuszczu, za który odpowiada wątroba
 • Zahamowanie nadmiernego apetytu
 • Unormowanie poziomu soków trawiennych
 • Usprawnienie procesu trawienia
 • Wsparcie procesu odprowadzania z ciała nadmiaru wody

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy również poradnik w formie e-booka, dzięki któremu uzyskasz cenne wskazówki, które pomogą Ci kompleksowo oczyścić ciało i utrzymać je w optymalnym stanie.