„FlexiForce Plus to najlepsze, co możesz zrobić dla swoich stawów”

01-06-2017

Mateja Vošnjaka pochodzi z Lubjany- stolicy Słowenii i jest, jak powiedziałoby wielu, w najlepszym dla mężczyzny wieku. Jego troje dzieci już dorasta, a on sam znajduje się u szczytu kariery zawodowej. Wreszcie ma czas, aby rozwijać swoje zainteresowania i spędzać czas aktywnie. Chętnie jeździ na rowerze i uprawia jogging. Niestety, od pewnego czasu przyjemność z uprawiania sportu zaczęły mu psuć „skrzypiące kolana” i dokuczliwy ból prawej rzepki. 

 Mateja zaczął odczuwać problemy ze stawami po raz pierwszy podczas porannego biegania, później dyskomfort zaczął być odczuwalny, kiedy jeździł na rowerze, a w końcu także w czasie wykonywania codziennych czynności. „Kolana stały się sztywne. Ból był do wytrzymania, ale utrudniał treningi. Podczas jazdy na rowerze, miałem wrażenie, że ktoś hamuje moje nogi. Nie mogłem swobodnie pedałować.” 


Lekarz zalecił mi suplementacje kolagenem…” 

 Mateja oczywiście udał się do lekarza, który za przyczynę dolegliwości uznał nieznaczne zużycie chrząstki stawowej, które jest naturalną konsekwencją upływu lat. „Wraz z wiekiem, chrząstka stawowa ściera się. Aby temu zapobiec i móc cieszyć się pełną sprawnością, należy  uzupełniać niedoboru kolagenu.” Mateja wziął słowa lekarza na poważnie i rozpoczął poszukiwania odpowiedniego suplementu zawierającego kolagen. W Internecie znalazł całą masę przeróżnych suplementów, jednak najbardziej zainteresował go opis preparatu marki SENSILAB - FlexiForce Plus. 

 

„Do FlexiForce Plus ostatecznie przekonał mnie mój kolega z pracy.” 

"Następnego dnia poszedłem do pracy i w przerwie na lunch rozmawiałem z kolegą. Poruszyłem temat bólu stawów i opowiedziałem o swojej wizycie u lekarza. Tom powiedział, że jego również bolały kolana, jednak odkąd bierze FlexiForce Plus to nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas kucania, wchodzenia po schodach czy biegania. Ta informacja ostatecznie przekonała mnie do zakupu preparatu SENSILAB.” FlexiForce Plus jest niezwykle skuteczny, ponieważ w przeciwieństwie do większości suplementów dostępnych w aptekach, zawiera aż trzy substancje czynne. Oprócz kolagenu typu II, znajdziesz w nim siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy.

  

Dla zdrowia i elastyczności stawów 

 „Swój wybór skonsultowałem z żoną. Poczytaliśmy opinię w internecie i zdecydowaliśmy się zamówić  jedno opakowanie - na próbę. Po trzech dniach od złożeni zamówienia, preparat był już u mnie w mieszaniu. Od razu zacząłem go stosować. Oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta. Po 14 dniach zauważyłem wyraźne zmiany w kondycji moich kolan. Ból praktycznie zniknął, a stawy stały się bardziej elastyczne. Postanowiłem zamówić jeszcze jedno opakowanie. Po kolejnych 14 dniach czułem się, jak nowo narodzony, a do pracy znowu pojechałem rowerem.” 

 

„Naoliwione” stawy 

 Matej zapytany o swoje odczucia podczas stosowania preparatu FlexiForce Plus stwierdził, że czuje jego stawy są jakby „naoliwione”. „Mimo, że stan moich kolan wrócił do normy, nie zaniechałem suplementacji FlexiForce. Mam wrażenie, że moje kolana pracują lepiej. Są, jak naoliwione drzwi.” 

 

FlexiForce dla młodego 

 Syn Mateja jest piłkarzem. Jak wiadomo, w tym sporcie nogi są ciągle narażone na kontuzje. „Pewnego dnia syn wrócił do domu z treningu ze spuchniętym kolanem. Z doświadczenia wiem, że urazy stawów mogą być groźne i wyłączają ze aktywności fizycznej na conajmniej dwa tygodnie.Pojechaliśmy z Johanem do lekarza, aby ten wykluczył złamanie lub inny poważniejszy uraz. Po prześwietleniu okazało się, że staw został przeciążony. Jedynym zaleceniem, jakie syn otrzymał od lekarza, było zaniechanie treningów i zimne okłady, dopóki opuchlizna i dolegliwości bólowe nie miną.  Po powrocie do domu, dałem synowi opakowanie FexiForce Plus i wytłumaczyłem, jak go stosować. Stwierdziłem, że suplement na pewno nie zaszkodzi, a może co najwyżej pomóc. I miałem rację - kolano zregenerowało się już po tygodniu.”