Magnetoterapia - innowacyjne postępowanie w chorobie hemoroidalnej

Rozwiązanie, które pomaga pozbyć się wstydliwego problemu, z którym zmaga się co druga osoba po 50. roku życia.

CZYM JEST CHOROBA HEMOROIDALNA?

Jest to zespół objawów chorobowych, powstałych na skutek zaistnienia nieprawidłowych zmian w obrębie guzków krwawniczych (hemoroidów), takich jak: zastój krwi i obrzęk guzka krwawniczego, wystąpienie procesu zapalnego czy pęknięcia błony śluzowej guzka.

Do typowych objawów choroby hemoroidalnej należą takie dolegliwości jak:

  • Ból
  • Krwawienie
  • Świąd
  • Uczucie niekompletnego wypróżnienia

 

Krew może być widoczna na stolcu, papierze toaletowym lub bieliźnie. Zazwyczaj pojawia się kilka uciążliwych dolegliwości jednocześnie.

DLACZEGO MAGNETOPLAG?

LECZENIE POLEM MAGNETYCZNYM

Korzystna rola pola magnetycznego jest znana i bardzo dobrze udokumentowana w fizjoterapii. Innowacja polega na zastosowaniu tej sprawdzonej metody w chorobie hemoroidalnej. Najnowsze badania kliniczne przeprowadzone z użyciem Magnetoplagu potwierdzają bardzo szybkie łagodzenie uciążliwych objawów choroby hemoroidalnej.

LECZENIE "UCISKIEM"

Leczenie uciskiem, podobnie jak polem magnetycznym ma bardzo korzystny wpływ na poprawę przepływu krwi w splotach żylnych, zmniejszenie odczynu zapalnego oraz lepsze trzymanie stolca. Redukcja uciążliwych objawów choroby pozwala na normalne funkcjonowanie zarówno w aktywnościach prywatnych, jak i zawodowych, co bezpośrednio wpływa na poprawę komfortu życia.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI?

Badania kliniczne potwierdzają szybkie ustępowanie objawów klinicznych po zastosowaniu Magnetoplagu oraz dowodzą długo utrzymującego się okresu poprawy:

  • 93% redukcja krwawienia
  • 60% parć na stolec
  • 40% redukcja śluzu w odbycie
 

Dostępność: W magazynie

299,90 zł

40,00 zł

100% gwarancja
Jeśli uznasz, że działanie naszych produktów nie jest satysfakcjonujące, odeślij je w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci pieniądze.
Consegna gratuita
Per ordini di valore superiore ai 30 € la consegna è gratuita
Dostawa w 3 dni robocze przez kuriera

DZIAŁANIE
MAGNETOPLAG® Sensilab reguluje krążenie krwi w naczyniach w układzie żylnym dolnego odcinka jelita, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz świąd w obrębie odbytu.

WSKAZANIA
Choroba hemoroidalna.

PRZECIWWSKAZANIA
Choroba nowotworowa (w tym również przebyta), ostre choroby infekcyjne, czynna postać gruźlicy, krwawienia z przewodu pokarmowego. Nie zaleca się stosowania terapii z użyciem MAGNETOPLAG® Sensilab u osób: z ostrymi chorobami serca i ciężką niewydolnością krążenia, zaawansowanymi zaburzeniami ukrwienia kończyn
dolnych, wszczepionym rozrusznikiem serca, posiadających metalowe implanty w obrębie miednicy mniejszej (sztuczne stawy, antykoncepcyjna wkładka domaciczna), po przebytych zabiegach chirurgicznych (okres krótszy niż trzy miesiące od zabiegu) oraz u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
Magnetoterapia może prowadzić do wzmożenia popędu płciowego, okresowego obniżenia ciśnienia tętniczego a także przemijającej biegunki.

OSTRZEŻENIA
MAGNETOPLAG® Sensilab może być stosowany w leczeniu choroby hemoroidalnej po uprzednim wykluczeniu nowotworu jelita grubego. MAGNETOPLAG® Sensilab jest urządzeniem przeznaczonym wyłącznie do osobistego użytku. Bezwzględnie jest przeciwwskazane jest przekazywanie go do użytku innym osobom, w związku z dużym ryzykiem przeniesienia na jego powierzchni materiału zakaźnego i potencjalnego rozwoju chorób zakaźnych.

ZALECENIA SPECJALNE
Przed rozpoczęciem stosowania wyrobu medycznego MAGNETOPLAG® Sensilab należy skonsultować się z lekarzem.
Wyrób niewłaściwie zastosowany może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta.
Osoby, u których planowane są jakiekolwiek badania diagnostyczne powinny poinformować lekarza o aktualnie prowadzonym leczeniu stałym polem magnetycznym.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed każdym użyciem MAGNETOPLAG® Sensilab powinien być dokładnie umyty wodą z mydłem i osuszony.
Część aktywną wkładki do linii ogranicznika należy powlec wazeliną. Tak przygotowany MAGNETOPLAG® Sensilab powinien być ostrożnie wprowadzony do odbytu. W przypadku trudności z wprowadzeniem do odbytu należy MAGNETOPLAG® Sensilab wprowadzać stopniowo, z przerwami, tak aby uniknąć uszkodzenia błony śluzowej.
Po wprowadzeniu wkładki do kanału odbytu pacjent powinien pozostać w pozycji bocznej leżącej przez okres jednej do dwóch godzin.
Po użyciu należy wkładkę dokładnie umyć wodą z mydłem i osuszyć.
Do pierwszego użycia wybiera się dowolną z dwóch sztuk.
Następnego dnia należy użyć sztuki nie używanej w dniu poprzednim.
Leczenie powinno być kontynuowane przez minimum 10 dni, nie dłużej jednak niż 21 dni.
Jeśli jest to konieczne, można je powtórzyć po uprzedniej 10-dniowej przerwie.
Postępowanie jak poprzednio.
Wkładek nie wolno aplikować do pochwy.

PRZECHOWYWANIE
MAGNETOPLAG® Sensilab ma 10-letni okres trwałości. Nie zaleca się używania urządzenia posiadającego uszkodzenia mechaniczne ( rysy, pęknięcia).
Urządzenie należy przechowywać w odległości minimum 10 cm od urządzeń wrażliwych na działanie pola magnetycznego (zegarki, kalkulatory, taśmy magnetyczne, rozruszniki serca) w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

 
Magnetoplag wyrób medyczny