Ashwagandha suplement diety 60 kaps.

Suplement diety Wspiera umysłowe i fizyczne zdolności w warunkach osłabienia, wyczerpania i zmęczenia organizmu (Ashwagandha) UWAGA KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI! Produkt ważny do końca maja 2017 roku.

-70%

Ashwagandha suplement diety 60 kaps.
  • wspiera umysłowe i fizyczne zdolności w warunkach osłabienia, wyczerpania i zmęczenia organizmu (Ashwagandha)

Czy wiesz, że: „adapto” (z greckiego) – przystosować się, „gen” – powodujący. Zgodnie z nazwą adaptogen to substancja ułatwiająca przystosowanie się organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych. Termin „adaptogen” po raz pierwszy został użyty przez rosyjskiego farmakologa N. Lazarewa w 1947 roku, a w latach 50. XX wieku I. Brehman stworzył szkołę badającą farmakologię adaptogenów.

Roślina będąca adaptogenem musi być całkowicie nieszkodliwa dla organizmu, a jej działanie powinno być niespecyficzne, normalizujące funkcje organizmu, bez zakłócenia jego prawidłowego, fizjologicznego funkcjonowania. Adaptogeny muszą więc przynosić wyłącznie korzyści polegające na zwiększeniu odporności organizmu, bez zaburzania jego homeostazy. Do roślin adatogennych zalicza się między innymi: Ashwagandhę (Withania somnifera) i różeniec górski (Rhodiola rosea).


 

39,90 zł

11,97 zł

Brak w magazynie

100% gwarancja
Jeśli uznasz, że działanie naszych produktów nie jest satysfakcjonujące, odeślij je w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci pieniądze.
Consegna gratuita
Per ordini di valore superiore ai 30 € la consegna è gratuita
Dostawa w 3 dni robocze przez kuriera

Sposób stosowania

SENSILAB Ashwagandha
Suplement diety, 60 kapsułek

Sposób stosowania: Zaleca się stosować 1 kapsułkę dziennie. Kapsułkę należy popić 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia  i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Substancje charakteryzujące produkt

1 kapsułka

Ekstrakt z korzenia Ashwagandha (Withania somnifera), w tym:

1,5% witanolidów 

450  mg


6,75 mg

Składniki: ekstrakt z korzenia Ashwagandha (Withania somnifera), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, barwnik: dwutlenek tytanu, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.


Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek. Masa netto: 33,12 g

Ashwagandha suplement diety 60 kaps.